Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Poplatky / Fees

Úvod O nás/AboutPoplatky / Fees

SK: Letisko Malé Bielice (ICAO: LZPT) momentálne nevyberá pristávacie poplatky a poplatky za státie / parkovanie lietadiel mimo hangárov v majetku aeroklubu Partizánske.

Údržba vzletovej a pristávacej plochy je hradená z hangárovania a poplatkov vyplývajúcich z koordinačnej zmluvy so všetkými užívateľmi letiskovej plochy bázujúcich na letisku Malé Bielice.

Ak sa Vám u nás pači a letisko využívate, poprípade plánujete využiť či už na oddych, výcvik alebo prácu, poteší nás akýkoľvek finančný príspevok podľa Vášho uváženia na č.ú.:

Slovenský národny aeroklub gen. M.R.Štefánika Partizánske
SK04 0900 0000 0000 3852 6585

SWIFT kód: GIBASKBX
Poznámka pre príjemcu: Registrácia lietadla+Dar

 

alebo zoskenovaním tohto QR kódu:

 

LZPT_QR_CODE

 Ďakujeme

EN: Malé Bielice airport (ICAO: LZPT) currently doesn't have any landing or parking fees except hangars which are the property of Aeroclub Partizánske.

Runway maintenance is donated from hangar parking fees and fees resulting from a coordination agreement with all users of the airport based at Malé Bielice airport.

If you are interested in our airport, or if you plan to use it for rest, training or work, we will be pleased with any financial contribution (gift) at your discretion to account number:

 

Slovak national aeroclub of Gen.M.R.Štefánik Partizánske
SK04 0900 0000 0000 3852 6585
SWIFT: GIBASKBX
Note for the recipient: Your aircraft registration/Gift

 

 

or scan this QR code:

 

 

LZPT_QR_CODE

 


Thank you